Hürriyet

22 Mart 2014 Cumartesi

Ta ta taaa taaaam! Ve karşınızda battaniyem

Merhabalar, keyfim bir yerine geldiki sormayın. Son zamanlarda yaşadığım sıkıntılar, tasalar, zorluklar çok şükür sona erdi ve hayatım eski düzenine döndü. Böylelikle ben de şişlerime, tığıma ve dikişlerime zaman ayırmaya başlayabildim.

Bu koşturmaca sırasında önce kızım için Rapunzel kostümü dikmiştim ve sizlerle de paylaşmıştım. Görmemiş olan varsa bir tık tık mesafede, buyurunuz bir göz atınız. Yorumlarınız beni mutlu eder.

Bu arada da elimde geçtiğimiz kış takipçisi olduğum hanimelim.net forumunda katıldığım battaniye etkinliğinin bitmiş ama birleştirilmeyi bekleyen motiflerim vardı. Onları bir aldım elime başladım birleştirmeye. Aslında ilk defa motif birleşticeğim için biraz teklaşlıydım ama sağolsun internet tuttu elimden ve buldum eğitici videoları ve başladım birleştirmeye.

Etkinlik ile ilgili yazılarım için, lütfen bir tık buraya,  bir başka tık buraya, bir tık da buraya,  ve arzu edenler için bir son tık da buraya gelsin.

Sonuçta ordaya çok da severek kullanacağım, içimi açan bir battaniye çıktı. Ben çok beğendim, kızım ve eşim de bayıldılar. Annem genelde mırın kırın eder ama o bile beğendi inan olsun. Şöyle bir koydum resimledim, böyle bir koydum resimledim, bir de kızımın yatağının üstüne serdim resimledim. Şimdi de sizlerle paylaşayım istedim.

Şimdi dikkatli gözlerden kaçmamıştır eminim, ben de özellikle saklamak istemedim, nazarlık olsun olsun dedim. Evet, battaniyemde iki sırayı yanlışlıkla ters olarak eklemişim ve herşey bitip ohhh bitti şükür deyince farkettim ki artık geri dönmek inan işten değil ama, hani varya kıyamazsın emeğine durumu. Evet ben de kıyamadım emeğime ve sökemedim bütün kenar işini ve düzeltemedim ters sıralı motifleri. Ve dedim o da NAZARLIK olsun battaniyeme, nasıl ama?

Biz çok beğendik umarım sizler de beğenirsiniz:)

Şimdilek ben den bu kadar, yakında görüşmek üzere.
2 yorum:

  1. Off çok güzel olmuş valla,güle güle iyi günlerde kullanılsın inşallah.

    YanıtlaSil
  2. çok güzel, ellerinize sağlık, sıcacık sarmalasın sizi...
    insan yaptığı şeyi tamamlayınca nasıl mutlu oluyor değil mi...
    Sevgiler

    YanıtlaSil